RH-1416

نبرقفلی­های مدل RH-1415، RH-1416، RH-1417رونیکس؛ ابزارآلاتی همه کاره

انبرقفلی­ها این قابلیت را دارند که در محیط­های گوناگون نظیر خانه، کارگاه­های آهنگری و ساختمانی یا حتی در انجام پروژه­های DIYمورد استفاده قرار بگیرند از این رو می­توان آن­ها را نوعی از ابزارهای همه کاره به حساب آورد. این ابزار برای نگه‌داشتن وسایل مختلف، چرخاندن پیچ­هایی که به دلایل مختلف امکان باز و بسته کردن آن­ها به راحتی وجود ندارد و نیز ثابت نگه‌داشتن و گرفتن مهره­ها، لوله­ها و… به کار گرفته می­شوند.

انبرقفلی­های مدل RH-1415، RH-1416، RH-1417رونیکس علاوه بر اینکه از مواد باکیفیت تولید شده­اند از طراحی ارگونومیک و پیشرفته­ای بهره­مندند که به کاربر اطمینان می­دهد که بدون نگرانی از زدگی دندها و فک­های این ابزارآلات و بدون احساس خستگی ناشی از ساعت­های کار طولانی فعالیت­های خود را به پایان خواهد رساند و در نهایت به نتیجه دلخواه دست پیدا خواهد کرد. در ادامه شما را با 3 محصول از انبرقفلی­های کارآمد رونیکس بیشتر آشنا می­کنیم:

مدل RH-1415 ؛ در ابعاد 5 اینچ / 120 میلیمتر و ضخامت 6.35 میلیمتر تولید شده و ظرفیت  فک آن 32 میلیمتر است.  

مدل RH-1416نیز دارای ابعاد 7 اینچ / 180 میلیمتر و ضخامتی به اندازه 8 میلیمتر است. به علاوه ظرفیت فک این مدل 38 میلیمتر است.

مدل RH-1417در ابعاد 10 اینچ / 250 میلیمتر به بازار عرضه شده و ضخامت آن 9.5 میلیمتر است. در کنار این­ها، این ابزار از ظرفیت فک 48 میلیمتر برخوردار است.

ویژگی های خاص- تولید شده از ماده باکیفیت CS به منظور بالاترین مقاومت در حین انجام کارهای صنعتی
– پوشیده شده از نیکل که باعث افزایش طول عمر و آسیب کمتر به ابزار در زمان انجام کارهای دشوار می‌شود
– طراحی ارگونومیک و پیشرفته به منظور استفاده آسان‌تر
– مجهز به فک‌ها و دندانه‌های سخت‌کاری شده مطابق با استاندارد DIN به منظور افزایش مقاومت سایشی و همچنین ثابت نگه داشتن قطعه کار
– مجهز به بولت آلن‌خور تحتانی به منظور ایجاد فشار و گیرایی بیشتر
– قابلیت تنظیم آچار آلن تحتانی به منظور تنظیم فشار بر روی قطعه کار و نزدیک کردن فک‌ها به یکدیگر برای افزایش تسلط بر روند کار
– با قابلیت سیم‌چین برای قطع سیم‌ها و موادی نظیر آن
– سیستم قفل‌کن ماشه انبر، قدرت بیشتری را برای ثابت نگه داشتن قطعه کار به کاربر می‌دهد
– با طراحی ارگونومیک به منظور افزایش سهولت روند کار و کاهش خستگی دست کاربر

null